علت پیغام اشکال در دانلود برنامه در سیبچه چیه؟

+3 امتیاز

من هر برنامه ای رو که در سیبچه خواستم دانلود کنم اشکال در دانلود داشته.. چند بار امتحان کردم دانلود ناموفق بوده... حتی در ساعت 12 شب که نت سرعت بالاتری داره هم تست کردم نشد. علتش ایراد در برنامه های سیبچه نیست؟

پرسیده شد Dec 24, 2012 در برنامه‌های سیب‌چه توسط fahtab (220 امتیاز)
بازنگری شد Dec 24, 2012 توسط fahtab

4 پاسخ

+1 رای

تایید میشه. من  با پی سی  سیبچه رو نصب کردم. رو گوشی ورژن رو آپدیت نمیکنه. برنامه ها رو هم تا آخر دانلود میکنه اما نصب نمیشن. با خاموش-روشن کردن دوباره گوشی هم درست نشد  ).i-phone 4/ i-os 6.1 / jailbreak evasion)

پاسخ داده شد Feb 8, 2013 توسط sasanv (200 امتیاز)
0 امتیاز
درسته،برنامه ها تا آخر دانلود ميشن اما نصب نميشن!
پاسخ داده شد Feb 11, 2014 توسط mhp1380 (190 امتیاز)
0 امتیاز
منم تایید میکنم سایجیک ایران رو از سیبچه دانلود کردم اما نصب نمیشه. انتظار من از سیبچه این بود که با توجه به شعارش برای مشترکینش احترام قایل باشه نه اینکه بعد از 10 ساعت که نرم افزاری رو دنلود میکنی ببینی نصب نمیشه.
پاسخ داده شد Feb 25, 2014 توسط rahseparj (160 امتیاز)
0 امتیاز
دوست عزیز سیبچه پایبند شعار هاش هست ،و هرروز تلاشمون رو بیشتر از قبل خواهیم کرد تا رضایت کاربرای عزیزمون رو بدست بیاریم.

در اینجا چند تا بحث پیش میاد:

1- سیبچه یه مدت از طرف سرور با مشکل مواجه شده بود که مهندسان فنی سیبچه بررسی کردندو  با آپدیت برنامه مشکلات عدم نصب برنامه هاش رفع شد.

2- سیبچه به هیچ عنوان با دستگاه pc قابل نصب نیست و حتما باید از طریق دستگاه اپل خود  (آیفون،آیپد،آیپاد ) نصب کنید.

3- یه سری از برنامه ها هم هستن که در سیبچه قدیمی وجود داشتن اما توسیبچه جدید نیستن. و فقط در سایت سیبچه میتونید اونارو مشاهده کنید.مثل برنامه sygic

برنامه هایی که در سایت وجود دارن شامل سیبچه قدیمی و سیبچه جدید هستن ،شما فقط میتونید برنامه های دلخواهتون رو از طریق اپلیکیشن سیبچه نصب شده روی دستگاهتون جستجو و دریافتشون کنید.

این نکته هم ذکر بشه که برنامه هایی نظیر sygic که در app store پولی هستن، در سیبچه جدید قرار نخواهند گرفت.
پاسخ داده شد Mar 16, 2014 توسط مدیر (20,520 امتیاز)